Hledáš lék na pleš, jak vyřešit vysoké čelo či špatný účes? Přitom je to tak jednoduché, stačí si vybrat tu správnou kšiltovku a problém je do značné míry vyřešen 🙂 Teď vážně, kšiltovka není pouze obyčejná přikrývka hlavy, je to trendy kousek, který dodá tvému outfitu ten správný výraz.

Pokud si hledáš vhodnou kšiltovku, určitě ses už setkal s pojmy jako: Snapback, Trucker, Fullcap a s běžnými značkami jako New era, Flexfit, Beechfield, New York Yankees, Queens, Vans of the walls apod … Každý si časem najde svou značku a tvar, který mu nejvíce sluší a vyhovuje. Rádi ti poradíme a pomůžeme s výběrem.

Typy kšiltovek:

Snapback: na kšiltovkách označuje druh zapínání. Jedná se o plastový pásek, kterým dokážete regulovat velikost a prakticky můžete kšiltovku přizpůsobit velikosti hlavy. Tento druh zapínání proslavila hlavně hiphopová scéna a některé hudební osobnosti, které z něj udělali imageovou záležitost.

Trucker: takzvaná truckerka, je kšiltovka se síťkou, která je vyrobena nejčastěji z plastu. Tento typ je velmi oblíbený, protože síťová část zajišťuje dokonalé odvětrávání hlavy, což oceníte hlavně v horkém počasí.

Fullcap / Fitted: je v podstatě opakem Snapback kšiltovky. Kšiltovky jsou bez zapínání a tudíž je třeba si vybrat správnou velikost, jak jsme zvyklí například při tričkách. Tento typ najdete například u značky Flexfit, která se velmi dobře přizpůsobuje tvaru hlavy díky elastickému obvodovému pásu. Kšiltovka velmi dobře drží na hlavě a netlačí.

Baseball: nejběžnější tvar kšiltovek se zahnutým kšiltem, který velmi dobře kryje tvář před sluncem. Tento typ nosí v podstatě všichni, je jejich vidět u různých hudebních celebrit, ale také sportovce, či běžných lidí.

S rovným kšiltem: tento typ je hlavně trendová záležitost. Rovné kšilty se uchytily nejvíce v hiphopové scéně, ale jsou doménou i různých jiných hudebních stylů. Je jich vidět na zpěvácích rozličných žánrů, většinou rebelského rázu.

Proč kšiltovku ART SIDE?

Na Slovensku jsou nejběžnější a nejoblíbenější značky New Era, NY, Queens, nebo Vans of the walls. Každý kdo nosí kšiltovky, už má svou značku ověřenou a ví jak mu sluší. Kšiltovky jsou nejviditelnějším kouskem oblečení, proto jsme si s výběrem dali skutečně záležet. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší modely od několika uznávaných výrobců. Všechny naše kšiltovky nesou naše originální logo, jako hrdý cejch kvality 🙂 Pod značkou ART SIDE nabízíme i trička, či mikiny s originálním designem od amatérských i známějších umělců. Věnujeme se převážně přírodním a ekologickým tématům. Pokud sháníš kšiltovku nejvyšší kvality a si fanouškům uměleckých motivů staň se i ty Součástí značky ART SIDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *