Your Cart

Hledáš vhodnou kšiltovku? Flexfit, Snapback, Fullcap, Trucker

Hledáš lék na pleš, jak vyřešit vysoké čelo či špatný účes? Přitom je to tak jednoduché, stačí si vybrat tu správnou kšiltovku a problém je do značné míry vyřešen 🙂 Teď vážně, kšiltovka není pouze obyčejná přikrývka hlavy, je to trendy kousek, který dodá tvému outfitu ten správný výraz.

Pokud si hledáš vhodnou kšiltovku, určitě ses už setkal s pojmy jako: Snapback, Trucker, Fullcap a s běžnými značkami jako New era, Flexfit, Beechfield, New York Yankees, Queens, Vans of the walls apod … Každý si časem najde svou značku a tvar, který mu nejvíce sluší a vyhovuje. Rádi ti poradíme a pomůžeme s výběrem.

Typy kšiltovek:

Snapback: na kšiltovkách označuje druh zapínání. Jedná se o plastový pásek, kterým dokážete regulovat velikost a prakticky můžete kšiltovku přizpůsobit velikosti hlavy. Tento druh zapínání proslavila hlavně hiphopová scéna a některé hudební osobnosti, které z něj udělali imageovou záležitost.

Trucker: takzvaná truckerka, je kšiltovka se síťkou, která je vyrobena nejčastěji z plastu. Tento typ je velmi oblíbený, protože síťová část zajišťuje dokonalé odvětrávání hlavy, což oceníte hlavně v horkém počasí.

Fullcap / Fitted: je v podstatě opakem Snapback kšiltovky. Kšiltovky jsou bez zapínání a tudíž je třeba si vybrat správnou velikost, jak jsme zvyklí například při tričkách. Tento typ najdete například u značky Flexfit, která se velmi dobře přizpůsobuje tvaru hlavy díky elastickému obvodovému pásu. Kšiltovka velmi dobře drží na hlavě a netlačí.

Baseball: nejběžnější tvar kšiltovek se zahnutým kšiltem, který velmi dobře kryje tvář před sluncem. Tento typ nosí v podstatě všichni, je jejich vidět u různých hudebních celebrit, ale také sportovce, či běžných lidí.

S rovným kšiltem: tento typ je hlavně trendová záležitost. Rovné kšilty se uchytily nejvíce v hiphopové scéně, ale jsou doménou i různých jiných hudebních stylů. Je jich vidět na zpěvácích rozličných žánrů, většinou rebelského rázu.

Proč kšiltovku ART SIDE?

Na Slovensku jsou nejběžnější a nejoblíbenější značky New Era, NY, Queens, nebo Vans of the walls. Každý kdo nosí kšiltovky, už má svou značku ověřenou a ví jak mu sluší. Kšiltovky jsou nejviditelnějším kouskem oblečení, proto jsme si s výběrem dali skutečně záležet. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší modely od několika uznávaných výrobců. Všechny naše kšiltovky nesou naše originální logo, jako hrdý cejch kvality 🙂 Pod značkou ART SIDE nabízíme i trička, či mikiny s originálním designem od amatérských i známějších umělců. Věnujeme se převážně přírodním a ekologickým tématům. Pokud sháníš kšiltovku nejvyšší kvality a si fanouškům uměleckých motivů staň se i ty Součástí značky ART SIDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

DORUČENÍ ZBOŽÍ

Dodací lhůta do 3-7 pracovních dnů. Výdejny místa po celé ČR.

MOŽNOST VÝMĚNY ZBOŽÍ

Jednoduchá výměna zboží zdarma přes Zásilkovnu (podruhé poštovné neplatíš).

MOŽNOSTI PLATBY

Akceptujeme platby bankovním převodem, kartou i dobírkou.